شرح رویداد های موسسه

مركز آموزش هنري بنياد رودكي     رویداد ها

مستر کلاس آنسامبل سازهای بادی (چوبی و برنجی)

1398/02/09 10:10 AM

مستر کلاس آنسامبل سازهای بادی (چوبی و برنجی)مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار میکند
مستر کلاس آنسامبل سازهای بادی (چوبی و برنجی) برای نوازندگان ارکسترهای ملی و سمفونیک، هنرجویان هنرستان‌ها، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های آزاد در نظر گرفته شده. همچنین با توجه به حمایت بنیاد رودکی از نوازندگان سازهای بادی، کلیه شرکت کنندگان از 30 درصد تخفیف و دانشجویان و هنرجویان هنرستان‌های موسیقی از 50 درصد تخفیف ویژه بهره‌مند خواهند شد.
در پایان این دوره، برای گروه های برگزیده کنسرتی در تالار رودکی برنامه ریزی شده است.
بنیاد رودکی مستر کلاس رهبری ارکستر (تکنیک و اصول رهبری ارکستر) را نیز برگزار خواهد کرد. سمفونی شماره 3 مندلسون برای رپرتوار این دوره در نظر گرفته شده است. شرکت کنندگان می‌توانند در تمرینات ارکستر سمفونیک به رهبری نصیر حیدریان حضور یابند. همچنین سایر علاقمندان می توانند به صورت غیر فعال در این مستر کلاس شرکت کنند.
شرکت کنندگان در این دوره ها گواهی پایان دوره از بنیاد رودکی را دریافت خواهند کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره های 66743358 و 66743359 تماس حاصل نمایند.
نصیر حیدریان ساز ترومبون را در هنرستان موسیقی فرا گرفت و سپس در وین اتریش به تحصیل رهبری ارکستر و اپرا پرداخت. وی رهبری ارکسترهای آندره زایته، سازهای بادی دانشگاه گراتس، اپرای شهر گراتس، ارکستر سمفونیک تهران، اركستر سمفونيك جوانان ونزوئلا، اركستر سمفونيك بازل، اركستر سمفونيك جوانان جهان، و رهبری ارکستر چند اپرا در شهرهای بازل، زوریخ، بن، مونیخ و بارسلون، تالار بتهوون و ارکستر مجلسی مونیخ را در کارنامه کاری خود دارد. حیدریان همچنین جایزه ای از بنیاد ریشارد واگنر در سال 1999 دریافت کرده است. حیدریان در حال حاضر به عنوان استاد موسیقی در دانشگاه موسیقی گراتس فعالیت دارد.